SICO sulankstomas, mobilus, stačiakampis stalas (243x75cm) su 8 sėdynėmis

Prekės kodas: SC-8TTF93-1424

Turimas kiekis: Susisiekti

Galimi stalo aukščiai: 66cm / 69cm / 74cm.

Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: SICO


SICO - modernūs erdvių panaudojimo optimizavimo sprendimai

 

Jei norite panaudoti savo turimas erdves kur kas efektyviau, jei trūksta vietos įvairioms veikloms ar valgyklai, SICO sudedamas stalas su sėdimom vietom jums gali būti racionalus sprendimas. Mobilūs, sudedami stalai leis lengvai ir greitai salę ar turimą erdvę transformuoti į valgyklą ar kitos paskirties erdvę, ir atvirkščiai. Viską galima bus atlikti paprastai ir be didelių pastangų ar papildomų darbuotojų - tereikės nustumti ant ratukų stovintį (suskleistą) stalą į reikiamą vietą ir jį išskleisti. Šį darbą galės atlikti ir vienas žmogus.


SICO teikiami privalumai: stalų sustatymo greitis, nereikalinga papildoma darbo jėga (taupomos lėšos), nereikės kilnoti ir nešioti stalų - tereiks nustumti į reikaimą vietą, mažesnis triukšmas - nebus stumdomų kėdžių garsų, lengvesnis grindų valymas, galimas multifunkcinis patalpų panaudojimas, didelis stalų dydžių ir formų pasirinkimas.


SICO sulankstomų stalų su sėdynėm / suoliukais techniniai duomenys: lengvai valomas stalviršio paviršius 20 mm storio, laminuotas padidinto atsparumo naudojimuisi Armor - edge danga stalviršis (pagrindinės - klevo, beržo ar Blue silk spalvos, tačiau galima rinktis ir iš kitų spalvų (virš 40)) stalviršio briaunos su padidinto atsparumo ir drėgmei nepralaidžiu  Armor - edge kraštu vientisos sėdynės, skirtos intensyviam naudojimui (gali būti 10 spalvų, 25 ar 33 cm) naudojimosi instrukcija (EN) kėdės pritvirtintos prie stalo rėmo sertifikuota pagal EN1729 ir BS4875 standartus rėmas nudažytas tekstūriniu - milteliniu būdu grindų netepantys kojų antgaliai ir 10 cm ratukai tvirti lankstai centrinis - gravitacinis užraktas, apsaugantis nuo neplanuoto stalo susiskleidimo 15 metų garantija mechanizmui gyvenimo garantija suvirinimo siūlėm.


Stalo aukščio ir vaikų amžiaus priklausomybė: 61 cm - skirta vaikams nuo 4 iki 7 metų 66 cm - skirta vaikams nuo 4 iki 11 metų 69 cm - skirta vaikams nuo 7 iki 11 metų 74 cm skirta 11 metų vaikams ir vyresniems.


SICO sulankstomas, mobilus, stačiakampis stalas (243x75cm) su 8 sėdynėmis

 

Galimi stalo aukščiai: 66cm / 69cm / 74cm.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink