Lavinimo ir ugdymo priemonės

Kaip naudotis COLORCODE? Įstatykite užduočių kortelę į pagrindą ir nustatykite rankenėles ties balta..
€2895
2419
Kaip naudotis COLORCODE? Įstatykite užduočių kortelę į pagrindą ir nustatykite rankenėles ties balta..
€2895
2418
Užduočių kortelės ir pagrindas įsigyjamas atskirai! ..
€2395
2417
Rinkinyje yra medinė lentelė su organiniu stiklu "užrakintais" spalvotais megnetiniais kam..
€3050
2416
Vaikai gaus dėlionės pradžios detalę su užduotimi. Jiems reikės sudėlioti reikiamo ilgio dėlionę pag..
€3795
2414
Vaikai gaus dėlionės pradžios detalę su užduotimi. Jiems reikės sudėlioti reikiamo ilgio dėlionę pag..
€3595
2413
Vaikai klausysis muzikos, vėliau galėsite aptarti ką jie girdėjo ir, išrinkus atitinkamas mag..
€3950
2411
Pagal užduočių korteles vaikai turės sudėlioti atitinkamas erdvines kompozicijas, jas pakomentuoti. ..
€4450
2410
Vaikai galės sudėlioti įvairias stilizuotas figūras naudodami 6 formų ir 6 spalvų geometrines figūrė..
€4350
2409
Vaikai galės sudėlioti įvairias abstrakčias kompozicijas naudodami 6 formų ir 6 spalvų geometrines f..
€4350
2408
Su priemone galima vykdyti tris veiklas / žaidimus: kalbos žaidimas (maisto atpažinimas, jo kilmės n..
€4950
2407
Vaikai iš eilės ima užverstas korteles ir bando papasakoti savo draugams, kas pavaizduota kor..
€3795
2405
Rinkinyje: medinis pagrindas su skaidriu, plastikiniu dangčiu ir magnetiniu pieštuku, 12 dvip..
€3495
2404
Vaikai turės sukabinti reikiamas kojinaites ant džiovinimo virvelės. Kabinant kojinaites reikės atsi..
€3695
2403
Puiki priemonė, su kuria galima vykdyti skirtingas veiklas, padėsiančias vaikams geriau suvokti skai..
€1850
2402
Svoris įdedamas į tam skirtas nišas ir lygiai paskirstomas. ..
Nuo €22000
2400
Minkšti diskai skleidžia garsą, kai ant jų užmini ar užšoki. ..
€8195
2399
Rider priemonė neturi pedalų, grandinės ir nėra varomas stumiantis kojomis nuo žemės. Greičiau tai y..
€7900
2390
Prie bokšto, pasiruošk, pirmyn! Žaidimo metu siekiama greitai, bet susikaupus stebukl..
€18900
2389

Lavinamosios ir ugdymo priemonės tai įvairūs įrankiai, medžiagos ir metodai, žaislai skirti padėti vaikams mokytis ir vystytis. Šios priemonės gali būti naudojamos skirtingais amžiaus etapais ir mokymosi lygiais, siekiant skatinti jų intelektualinį, emocinį, socialinį ir fizinį augimą. Lavinamosios ir ugdymo priemonės reikalingos tam, kad vaikai galėtų sudėtingus dalykus išmokti paprastai ir įdomiai.

Lavinamosioms priemonėms priskiriami žaislai, kurie padeda vaikams vystytis, mokytis ir klysti. Lavinamieji žaislai gali būti labai įvairūs. Štai keletas pavyzdžių:

  • Konstruktoriai. Jie yra skirtingų formų, dydžių ir spalvų dalių rinkiniai, kurie leidžia vaikams kurti įvairias konstrukcijas. Toks žaislas skatina vaizduotę, problemų sprendimo gebėjimus ir erdvės suvokimą.
  • Mokomosios lentos. Lentos su raidėmis, skaičiais, figūromis ir kitais elementais, kurios padeda išmokti skaičiuoti, rašyti, skaitant ir mokant pagrindinių sąvokų.
  • Dėlionės. Skirtingo sunkumo dėlionės padeda lavinti vaiko atmintį, problemų sprendimo įgūdžius, moko sutelkti dėmesį smulkmenoms ir lavina motoriką.
  • Mokomosios knygelės. Interaktyvios knygelės su spalvingomis  iliustracijomis, užduotimis ir užklausomis, padedančiomis išmokti skaityti, rašyti.
  • Muzikiniai žaislai. Vaikams skirti instrumentai, muzikiniai kilimėliai arba žaislai, leidžiantys išmokti ritmo, garsų ir muzikos pagrindų.
  • Logika ir strategija žaislai. Galvosūkiai, šachmatai, strateginiai žaidimai lavina loginį mąstymą, problemų sprendimo įgūdžius ir strategijų kūrimą.
  • Kalbą lavinantys žaislai. Žaislai, kurie padeda lavinti vaiko kalbos įgūdžius, žodyno plėtrą ir komunikacijos gebėjimus.
  • Vaizduojamoji meninė veikla. Tokie žaislai kaip dažai, piešimo knygelės, modeliavimo molis ir pan., skatina kūrybiškumą, spalvų suvokimą ir rankų motoriką.
  • Raidės ir skaičiai. Spalvingi raidžių ir skaičių žaislai, kurie padeda išmokti pagrindinių sąvokų ir mokytis skaičiuoti bei rašyti.


Svarbu prisiminti, kad efektyvios lavinamosios ir ugdymo priemonės vaikams turi atitikti vaiko amžių, poreikius ir gebėjimus. Geras planavimas ir individualus požiūris padeda pasiekti geriausius rezultatus.

Lavinantys žaislai atlieka esminį vaidmenį vaikų vystymosi procese. Jie ne tik užtikrina vaikams pramogą, bet ir skatina jų kognityvinius, emocinius bei socialinius gebėjimus. Dauguma lavinančių žaislų skatina vaikus ieškoti naujų sprendimų, eksperimentuoti su skirtingomis idėjomis ir kurti savo kūrinius. Tai gali turėti ilgalaikį poveikį jų gebėjimui reikšti savo mintis ir inovatyviai spręsti problemas ateityje. Be to, jie gali prisidėti prie konkrečių gebėjimų, tokių kaip kalbėjimo, rašymo, skaitymo ar skaičiavimo, vystymosi. 

Lavinamieji žaislai gerina, palengvina vaikų mokymąsi. Lavinantys žaislai taip pat skatina mokymosi proceso malonumą. Vaikai dažnai daug lengviau įsisaviną naują informaciją, kai ji pateikiama įdomiu ir interaktyviu būdu. Toks mokymasis skatina aktyvų dalyvavimą ir ilgalaikį informacijos įsisavinimą.  Be to, lavinantys žaislai padeda kurti pozityvų santykį su mokymusi ir žiniomis. Kai vaikai mokosi per žaidimus, jie nejaučia tokio didelio spaudimo ar baimės dėl klaidų, nes klaidos laikomos natūraliu procesu, reikalingu pažinimo tobulinimui. 

Eduko.lt el. parduotuvėje galite įsigyti lavinamasias priemones gera kaina. Platus edukacinių prekių pasirinkimas darželiams, mokykloms, tėvams.

Elektroninėje parduotuvėje galima rasti skirtingų lavinamųjų priemonių, kiekvienas vaikas tas tai, ko ieško. Galite rasti šias kategorijas: erdvės suvokimo, kalbos ir atminties, koordinacijos, motorikos ir laiko suvokimo, lauko žaislus, matematikos, logikos, muzikos, rašymo, skaitymo, sensorikos, vaizduotės, socialinių įgūdžių ir specialių poreikių. Eduko.lt el. parduotuvė siūlo daugiau nei 640 skirtingų ugdymo priemonių vaikams šioje prekių kategorijoje. 

Lavinamųjų priemonių kainos yra nuo 1,50 eur. iki 499,95 eur. Beleduc mobilus vandens - smėlio žaidimo stalelis ir Beleduc mobili lauko virtuvėlė puikiai tinka lavinti motorikos ir pažinimo įgūdžius, o skaičių rašymo lentelė ir A4 lentelė su 1 cm. langeliais pravers mokantis skaityti, skaičiuoti ir rašyti. Eduko.lt turi papildomą prekių katalogą pagal kurį galite patogiai išsirinkti jums tinkamas lavinamasias priemones.

Turint klausimų apie konkrečią prekę galite susisiekti konsultacijai užpildę užklausos formą, kurią rasite prie kiekvienos prekės aprašymo arba kontaktais +37061867598 pardavimai@eduko.lt.

Rašyk
Skambink