Edukaciniai ir lavinamieji žaidimai

Pagal užduočių korteles vaikai turės sudėlioti atitinkamas erdvines kompozicijas, jas pakomentuoti. ..
€4450
2410
Vaikai galės sudėlioti įvairias stilizuotas figūras naudodami 6 formų ir 6 spalvų geometrines figūrė..
€4350
2409
Vaikai galės sudėlioti įvairias abstrakčias kompozicijas naudodami 6 formų ir 6 spalvų geometrines f..
€4350
2408
Su priemone galima vykdyti tris veiklas / žaidimus: kalbos žaidimas (maisto atpažinimas, jo kilmės n..
€4950
2407
Prie bokšto, pasiruošk, pirmyn! Žaidimo metu siekiama greitai, bet susikaupus stebukl..
€18900
2389
Žaidėjams reikės savo varlytėmis sugauti kuo daugiau musių. Šis įdomus žaidimas pareikalaus g..
€3995
2385
Medinė dėlionė, kurią reikia rinkti ant grindų, susideda iš trijų dalių (po 15 detalių), kuri..
€3995
2378
Atrask džiunglėse besislepiančius gyvūnus. Kitoje dėlionės detalės pusėje atrasite gyvūno atvaizdą. ..
€4595
2377
30 medinių dėlionės detalių rinkinys su medine dėžute.  ..
€2395
2376
Komandinis žaidimas, kurio metu vaikai "maitindami" zoologijos sodo gyventojus mokinsis sk..
€5995
2374
Žaidimo tikslas - kuo tiksliau mesti ir pataikyti pasunkintus maišelius į lentos skylę. Pa..
€4295
2349
Žaidėjai meta vienu kartu tris kauliukus su spalvomis ir turi atrasti drugelius, kuriuose yra i&scar..
€3195
2312
Rinkinyje šeši sienos elementai su skirtingomis užduotimis. Žaisdami vaikai lavins ..
€16500
2306
Kiek kėglių galite numušti per 2 šūvius? Šiame boulingo rinkinyje yra 6 kėgliai..
€5995
2291
Šiam žaidimui reikalinga didelė koncentracija ir strateginis mąstymas! Naudokite skriemulius..
€9995
2289
Žaidimą pradeda jauniausias žaidėjas. Jis žiūri, ar prieš jį yra titinkama kortelė. DOMinext ..
€4395
2272
Žaidimo pagrindinė užduotis - surinkti kuo daugiau kortelių ir kartu surasti visus skaičius ir juos ..
€4395
2271
Šios dėlionės padės vaikams atpažinti, įvardinti ir suprasti mūsų patiriamus penkis jausmus: ..
€2495
2270
Iš eilės mesdami kauliukus iš įvairų spalvių ir dydžių kaladėlių žaidėjai stato bok&sc..
€2995
2256
Didelis klasikinio žaidimo variantas. Kas surenka 3 eilutę pirmas - laimi. Rinkinyje 1 žaidimo rėmel..
€5600
2238
5 rinkinukai po 8 vnt. didelių, dvipusių kortelių su nuotraukomis, skirtingomis temomis iš au..
€5195
2229
Su žaidimu Rask Montį galima žaisti atminties ir kalbos lavinimo žaidimus. Puiki priemonė logop..
€3395
2176
Komandinio žaidimo metu vaikai susipažins su atliekų rūšiavimo ir aplinkos apsaugos svarba. ..
€3695
2152
Loto žaidimas su 6 žaidimo lentelėmis (33x23 cm) ir 36 laminuotomis kortelėmis su kasdienybėje sutin..
€4150
2133

Edukaciniai ir lavinamieji žaidimai, tai tokie žaislai, kurių tikslas yra mokyti įvairaus amžiaus vaikus, lavinti visapusiškus jų įgūdžius ir skatinti mokymąsi žaidimų forma. Žaidžiant šiuos žaidimus susijungia žaidybinio proceso privalumai – įsitraukimas, motyvacija žaisti ir linksmybės, kartu su mokymosi tikslais. Lavinamieji žaidimai yra plačiai pritaikomi ir naudojami įvairiose aplinkose – namuose, darželiuose, mokyklose. Edukaciniams ir lavinamiesiems žaidimams priskiriami žaislai, skatinantys vaikų loginį mąstymą, pažinimą, reakciją, bendravimo ir kitus įgūdžius. Šioje prekių kategorijoje rasite aktyvius, loginius, pažinimo ir stalo žaidimus.

Kaip edukaciniai žaislai padeda?

Edukaciniai žaidimai paverčia mokymąsi smagia veikla. Vaikai žaisdami lengviau mokosi ir praktikuoja naujus įgūdžius, atlieka užduotis, o tuo pačiu linksmai leidžia laiką. Lavinamieji žaidimai gerina tokius pagrindinius vaikų įgūdžius, kaip problemų sprendimas, kalbėjimas ir rašymas, kūrybiškumas, matematikos žinios, organizuotumas, geresnė atmintis, tarpasmeniniai santykiai ir loginis mąstymas.

Mokantis žaidimo formatu vaikai turi daugiau motyvacijos tobulėti, jiems patinka patirti įtraukiančius žaidimų iššūkius ir pasiekti pergales. Žaidybinė mokymosi forma vaikučiams yra lengvesnė, padedanti ilgiau išlaikyti dėmesio koncentraciją. Visų šių veiksnių derinys padeda vaikams vystytis, plėtoti gebėjimus ir pasirengti sėkmingai ateičiai. Lavinamieji ir edukaciniai žaidimai yra vertinga priemonė tėvams ir pedagogams, kuri prisideda prie vaikų tolimesnio išsilavinimo ir savirealizacijos.

Eduko.lt elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti lavinamųjų žaidimų vaikams itin gera kaina. Čia rasite platų edukacinių prekių pasirinkimą darželiams, mokykloms ir tėvams. Plati prekių pasiūla leis išsirinkti žaidimą įvairaus amžiaus ir poreikių vaikams.

Domintis edukaciniais ir lavinamaisiais žaislais siūlome rinktis iš aktyvių, loginių, pažinimo ar stalo žaidimų. Aktyvūs edukaciniai žaidimai, tai puikus būdas skatinti vaikų judėjimą ir pirštų miklumą, tuo pačiu tobulinant ir pažinimo įgūdžius. Mini boulingas, kamuoliukų rinkiniai ar vaikų stalo futbolas neleis mažiesiems nustigti vietoje. Loginiai žaidimai lavina mažųjų kritinį, strateginį mąstymą ir gerina problemų sprendimo įgūdžius. Į loginių žaidimų kategoriją įeina tokie žaislai kaip dėlionės ir galvosūkiai, kurie yra itin universalus pasirinkimas įvairių pomėgių vaikams. Pažinimo žaidimai vaikams padeda atpažinti pojūčius bei supančią aplinką. Šie žaidimai dažnai yra interaktyvūs ir puikiai tinka mažiems vaikams. Edukaciniams pažinimo žaidimams priskiriami žaislai, kurie apima mąstymo reikalaujančias užduotis, galvosūkius, spėliojimus ir eksperimentavimą. Į lavinamųjų stalo žaidimų kategoriją įeina visi žaidimai, kuriems nereikia daug erdvės, užtenka pasidėti žaidimą ant stalo ar kito patogaus paviršiaus. Šiuos žaidimus galės žaisti net du ar keli vaikai vienu metu.

Eduko.lt elektroninė parduotuvė siūlo daugiau nei 150 skirtingų edukacinių ir lavinamųjų žaidimų vaikams šioje prekių kategorijoje. Lavinamųjų žaislų ir žaidimų kainos yra nuo 9,95 Eur iki 239,95 Eur. Mažų kainų žaislai apima tokias prekes kaip kamuoliukų rinkinys, lavinamosios kortelės ar „Loto“ žaidimas. Šios prekės yra skirtos lavinti mažylių aplinkos pažinimą ir smulkiosios motorikos įgūdžius. Tarp brangesnių Eduko.lt prekių rasite tokias edukacines priemones kaip stalo žaidimai keliems vaikams ar kamuoliukų trasos rinkinys. Šie žaidimai – puikus variantas darželiuose, mokyklose ar šeimoje, nes vaikai lavins ir reakciją, pastabumą, ir socialinius įgūdžius, o įvairios spalvingos žaidimų detalės skatins jaunųjų artradėjų smalsumą.

Eduko.lt turi papildomą prekių katalogą, pagal kurį galite patogiai išsirinkti jums tinkamas lavinamiasias ir edukacines priemones.

Jei turite klausimų apie konkrečią prekę, susisiekite konsultacijai su Eduko.lt konsultantais užpildę užklausos formą, kurią rasite prie kiekvienos prekės aprašymo arba kontaktais – tel.: +37061867598, el. p. pardavimai@eduko.lt. Mielai atsakysime į visus jūsų klausimus.

Rašyk
Skambink