Muzika

Vaikai klausysis muzikos, vėliau galėsite aptarti ką jie girdėjo ir, išrinkus atitinkamas mag..
€3950
2411
Medinės lazdelės (2 vnt.) Išmatavimai: 2,4x21 cm. ..
€760
2122
Tai šauni vaikiška armonikėlė. Paimkite į rankas ir ištempkite ir suglauskite. ..
€3194
2092
Galima rinktis dydį: 10, 15, 20, 25 cm. ..
2086
Leiskite vaikui suvirpėti su ritmo būgnu kartu. Būgnas pagamintas pagal Cajon rankomis mušamą..
€7000
2054
4 tonų medinis būgnelis Išmatavimai: 11x32x12 cm. ..
€4109
1939
Išmatavimai: 10 cm. Gali būti skirtingų spalvų. ..
€495
1938
Būgno dirželio ilgis reguliuojasi. Būgno mušamoji dalis pagaminta iš natūralios gumos...
€4500
1936
Kiekvienas varpelis - skirtinga spalva ir nata (pagrindinės ir f#, bb). ..
€15395
1654
Įkvėpkite vaikus muzikinei kūrybai ir garsų tyrinėjimui su šios paprastos bandžos stygomis. Išmatav..
€3695
1624
Lavina vaiko klausą, erdvės suvokimą ir rankų - akių koordinaciją. Pagaliuko galvutė guminė, todė..
€3194
1576
Šio muzikos priemonių rinkinio vieta scenoje - centras. Rinkinyje yra 2 skirtingo būgneliai, ..
€7000
1456
Pabūkime mažaisiais muzikantais. Šiame muzikos rinkinyje atrasime nuostabųjį  ksilo..
€5499
1383
Rinkinyje trys derinami būgneliai (20, 25 ir 30 cm), krepšys ir 3 lazdelės. ..
€8522
1338
Su šiuo instrumentu išgausite nuostabius Klik-klak garsus. Belieka tik judinti rankas ..
€2495
1221
Vamzdžiai iš aukštos kokybės plastiko. Kiekvienas vamzdis - skirtinga nata. ..
€4100
1194
Plastikinis paviršius, galima reguliuti įtempimą, lazdelė pridedama. Galima rinktis skirti..
1067
Dvigubas būgnas - šaunus muzikos instrumentas, susidedantis iš dviejų skirtingo dydžio..
€3300€4000
956
Leiskite vaikui suvirpėti su ritmo būgnu kartu. Būgnas pagamintas pagal Cajon rankomis mušamą..
€4500
949
Instrumentai pagaminti iš vientisos medienos, natūralios odos, metalo. Krepšys susidėj..
€10900
846

Muzikiniai žaislai vaikams tai įvairūs muzikos instrumentai ir įrankiai, kurie yra pritaikyti vaikų amžiaus grupėms ir skatina jų kūrybiškumą, muzikinį supratimą bei smalsumą. Šie žaislai gali būti skirti skirtingiems vaikams ir amžiaus grupėms, gebėjimo lygiams, pradedant nuo kūdikių ir vaikų darželio amžiaus iki vyresnių vaikų ir paauglių. 

Muzikos kategorijai priskiriami žaislai, kurie ne tik suteikia vaikams galimybę linksmai leisti laiką, bet ir gali turėti teigiamą įtaką jų kūrybiškumui, muzikiniam supratimui, motorikai ir koordinacijai bei bendram kognityviniam vystymuisi. Taip pat jie padeda vaikams pažinti muzikos pasaulį ir galbūt netgi skatina susidomėjimą muzikos mokymusi ateityje.

Muzikiniai žaidimai vaikams gali turėti daug svarbių privalumų jų vystymuisi ir augimui. Muzikiniai žaidimai skatina vaikus eksperimentuoti su garsais, ritmais ir melodijomis. Tai skatina jų kūrybiškumą ir leidžia jiems išreikšti savo jausmus ir mintis per muziką. Muzikiniai žaidimai, kuriuose dainuojama ar giedama, padeda lavinti kalbos garsų atpažinimą ir ištarimą. Vaikai taip pat gali mokytis naujų žodžių ir frazių per dainas.

Muzikos instrumentai gerina vaikų mokymąsi. Grojimas muzikiniais instrumentais ar dalyvavimas muzikiniuose žaidimuose reikalauja subtilesnio judesių valdymo ir koordinacijos. Vaikai lavina savo motoriką ir raumenų kontrolę, grojant, mušant būgnelius, liečiant klavišus ir pan. Grupiniai muzikiniai žaidimai skatina bendradarbiavimą, sąveiką su kitais vaikais ir mokymąsi dirbti komandoje. Tai puiki galimybė lavinti bendravimo įgūdžius ir gebėjimą dirbti su kitais. Muzikiniai žaidimai padeda lavinti vaikų klausos suvokimą, atpažįstant skirtingus garsus ir melodijas. Tai taip pat gali turėti teigiamą įtaką matematikos ir matematinio mąstymo įgūdžiams, nes muzikoje dažnai vyrauja ritmas ir matematinė struktūra. Eduko.lt el. parduotuvėje galite įsigyti muzikos instrumentų žaislų gera kaina ir greitu pristatymu. Platus žaislinių muzikinių instrumentų prekių pasirinkimas darželiams, mokykloms, tėvams.

Galima rasti lazdelių, trikampių, tamburinų, būgnelių, žvangučių ir daug kitų instrumentų, kurie sudomintų vaikus. Skatindami vaikus žaisti ir eksperimentuoti su muzika, galite prisidėti prie jų kūrybiško, emocinio ir intelektualinio augimo. Eduko.lt el. parduotuvė siūlo daugiau nei 30 skirtingų muzikinių lavinamųjų priemonių vaikams šioje prekių kategorijoje. Žaislinių muzikinių instrumentų kainos yra nuo 4,95 eur. iki 249,95 eur.

Išbandykite būgnų rinkinius, melodijų dėžutes, rankinius žvangučius ar medines lazdeles: visi muzikos instrumentai skirtingi, tačiau įdomūs. Šios prekės skirtos lavinti vaikus ir supažindinti su skirtingais muzikos stiliais, jie leidžia patiems pabandyti groti, nes su šiais instrumentais nesunku naudotis. Muzika gali turėti galingą poveikį emocijoms ir nuotaikoms. Skambant malonioms melodijoms, vaikai gali jausti džiaugsmą ir ramybę. Taip pat per muziką jie gali išreikšti ir suprasti įvairias emocijas.

Ankstyvas susidomėjimas muzika gali padėti vaikui įsisavinti pagrindinius muzikos konceptus, tokius kaip tonas, ritmas, dinamika ir kt., kurie gali būti naudingi tolimesniam muzikos mokymuisi. Eduko.lt turi papildomą prekių katalogą pagal kurį galite patogiai išsirinkti tinkamas lavinimo priemones darželiams, mokykloms ir vaikams.

Turint klausimų apie konkrečią prekę galite susisiekti konsultacijai užpildę užklausos formą, kurią rasite prie kiekvienos prekės aprašymo arba kontaktais +37061867598 pardavimai@eduko.lt

Rašyk
Skambink