Apie mus

UAB "Eduko LT" pradėjo savo veiklą 2014 metais. Iš pradžių vadinomės "Olifu LT" ir atstovavome tik vieną prekinį ženklą - OLIFU.  Matydami didelį įvairesnių, kokybiškų lavinimo priemonių poreikį, praplėtėme savo siūlomų produktų asortimentą ir 2016 metais pakeitėme savo pavadinimą į EDUKO LT.

UAB "Eduko LT" - ypatingos kokybės vaikų lavinimo / edukacinių priemonių, žaislų bei žaidimų platintojas Lietuvoje. Mūsų prekių asortimente: medinės delionės, stalo žaidimai, medinės kaladėlės, konstruktoriai, pirštininės lėlės ir lėlių teatras, lavinamieji sienos elementai, smėlio žaislai, išskirtinės kokybės triratukai, paspirtukai ir kitos judėjimo priemonės, sporto ir kitos fizinio lavinimo priemonės vaikams, klasės įranga, dekoro elementai vaikų erdvėms įrengti, saugos priemonės, kūrybos priemonės ir daug kitų priemonių, skirtų vaikų ugdymui, lavinimui ir vaikų erdvių įrengimui.

Ką reiškia mūsų pavadinimas? Verčiant iš esperanto kalbos žodis "eduko" reiškia - auklėjimas, lavinimas, ugdymas, švietimas (žodynas). Tiekdami kokybiškas edukacines ir lavinimo priemones, žaidimus ir žaislus, mes siekiame aktyviai dalyvauti vaikų ugdymo procese mūsų visuomenėje.

EDUKO LT misija - savo veikla prisidėti prie Lietuvos jaunos kartos kokybiško išsilavinimo ir sveikatos.

EDUKO LT vizija - pirmas pasirinkimas, renkantis kokybiškų lavinamųjų ir edukacinių priemonių tiekėją.

EDUKO LT šūkis - geriausios lavinamosios ir edukacines priemonės, žaislai ir žaidimai Lietuvos vaikams! 

EDUKO LT tikslas - atrinkti ir tiekti Lietuvos rinkai tik aukštos kokybės, nekenksmingas vaikų sveikatai lavinimo ir edukacines priemones, žaislus ir žaidimus.

Rašyk
Skambink