Beleduc lavinamoji priemonė - XXL medinė pažinimo dėlionė Pažink pasaulį (11200)

Prekės kodas: 4014888112003-416

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

€4595 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: BELEDUC

Žaidimas dėlione kitaip! Beleduc pažinimo dėlionių pagalba žaisdami vaikai įgis daug įvairių žinių. Spalvingos dėlionės padrąsisns vaikus pasakoti istorijas skirtingomis temomis. Uždavę vaikams specifinius klausimus paskatinsime juos kalbėti, pasakoti ir taip vystyti jų kalbą, bendravimo įgūdžius, plėsti žodyną.


 

XXL medinė pažinimo dėlionė Pažink pasaulį  

 

Pažinti pasaulį - smagu! 

Dėlionės centre atrasite mažą žemėlapį su žemynais ir kompasu. 

Pirmame sudėtame žiede vaikai atras pavaizduotus vaikus su tipiškais atitinkamo žemyno rūbais. Antrame žiede pavaizduoti įprastai atitinkamame žemyne gyvenantys gyvūnai. Trečiame žiede - gerai žinomos atitinkamų žemynų vietovės ar statiniai.

Žiedai gali būti naudojami atskirai ar sukami dėlionėje, atrandant tinkamą jiems vietą.

Dėlionė tinka vaikams nuo 4 metų amžiaus.

45 medinės dėlionės dalys ir kompasas.

Dėlionės dydis: 490 mm.skersmuo, storis 6mm.

Dėžutės dydis: 300x210x100 mm.


 

Dėlionės pagalba lavinama:

  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  • Gamtos pažinimas. Per gyvos ir negyvos gamtos stebėjimą, palyginimą, pasakojimą ir įvertinimą vaikai susipažįsta su gamtos mokslų pradmenimis (kaip biologijos, fizikos, chemijos, technologijos). Naudodamiesi jausmais ir klausdami „kodėl“ klausimus vaikai susipažįsta su juos supačia aplinka.
  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink