Beleduc lavinamoji priemonė - žaidimas EL GECKO (22900)

Prekės kodas: 4014888229008-1855

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

€2995 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: BELEDUC

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

 

 

Beleduc lavinamoji priemonė - žaidimas EL GECKO

 

Mažasis driežiukas Džordžas ir jo draugai ketina numigti pietų miego. Visi jie nori tai padaryti ant visų mėgstamos olos. Reikia būti atsargiems, kad nenukritų, nes vietos nėra tiek daug.

Žaidimo sudėtis:

  • 18 figūrėlių (šešios skirtingos spalvos ir formos),
  • dviejų dalių žaidimo pagrindas,
  • kauliukas su spalvomis,
  • Pakuotės išmatavimai 32x22,5x4,5 cm.

Žaisti gali 1-6 asmenys.

Žaidimas skirtas vaikams nuo 4 metų amžiaus.


 

Lavinama:

 

  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

  • Skaičiavimo įgūdžiai. Vaikai žaisdami su įprastais jo aplinkai daiktais pažįsta tokias charakteristikas kaip forma, svoris, tūris. Vaikai įgyja supratimą apie kiekį ir skaičius, susipažįsta su skaičiavimo ir geometrijos pagrindais, supranta laiko ir erdvės sąvokas, jas išmoksta klasifikuoti.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink