Beleduc smėlio žaislas - kastuvėlis (66040)

Akcija -11%

Prekės kodas: 4014888660405-1554

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Ilgaamžis smėlio žaislas - kastuvėlis turi ergonomišką rankenėlę. Vaikams su kastuvėliu bus smagu statatyti smėlio pilis kitus smėlio statinius.

Kastuvėliai gali būti skirtingų spalvų (geltona, žalia, raudona).

€375 €420 su PVM
Sutaupote - €045
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: BELEDUC

Smėlio žaislai - puiki priemonė, lavinanti vaikų sensoriką, motoriką, bendravimą, aplinkos pažinimą. Retas kuris iš mūsų savo vaikystėje nemėgo žaisti smėlio dėžėje. Juk tiek daug žaidimų galima sugalvoti žaidžiant su smėlio žaislais.  

Esant geram orui leiskime savo vaikams patirti daugiau pojūčių beliečiant smėlį, statant smėlio pilis ar kelius - žaidžiant smėlio dėžėje su smėlio žaislais. 


Smėlio žaislas - kastuvėlis

 

Ilgaamžis smėlio žaislas - kastuvėlis turi ergonomišką rankenėlę. Vaikams su kastuvėliu bus smagu statatyti smėlio pilis kitus smėlio statinius.

Kastuvėliai gali būti skirtingų spalvų (geltona, žalia, raudona)

Išmatavimai: 240x80x80 mm

Tinka vaikams nuo 18 mėnesių amžiaus

!!! GARANTIJA 5 METAI !!!

Lavinama:

  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.
  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink